KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14087128
nr 1408 7128
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Skridskoåkare i Kungsträdgården. Signerad G Lindström. Olja på pannå, 80x120 cm, yttermått inklusive ram: 97x137 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:16:27
1.000 kr
1.100 kr
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström